Kullanıcıların BAHADIR ENERJİ İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTi (www.solarenerji.com.tr) üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

BAHADIR ENERJİ İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTi (www.solarenerji.com.tr)  alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktayız. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. 3D SECURE şifreleme sistemi kullanılmaktadır.

BAHADIR ENERJİ İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTi (www.solarenerji.com.tr)  kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.BAHADIR ENERJİ İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTi (www.solarenerji.com.tr) ’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın Websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, BAHADIR ENERJİ İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTi (www.solarenerji.com.tr) nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

BAHADIR ENERJİ İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTi (www.solarenerji.com.tr) , kullanıcılara ve kullanıcıların web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Websitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.

Her Kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.