BAHADIR ENERJİ İNŞAAT SAN VE TİC LTD ŞTİ. 
(www.solarenerji.com.tr) alışveriş sitemiz üzerinden siparişi verilen ürünler kargo ile gönderilmektedir.

BAHADIR ENERJİ İNŞAAT SAN VE TİC LTD ŞTİ.  (www.solarenerji.com.tr)  alışveriş sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından taşınmaktadır.

Bu durumda ürünün BAHADIR ENERJİ İNŞAAT SAN VE TİC LTD ŞTİ.  (www.solarenerji.com.tr)   deposundan çıkışından itibaren süreç kargo firması kontrolünde olmaktadır.

Ancak bu süreç içerisinde taşıma ve nakliyeden kaynaklanabilecek kırılma, ezilme ve benzeri durumlara karşı müşterilerimizin dikkat etmesi gereken konular aşağıda sıralanmıştır;

1- Kargodan  teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp siparişinizi kontrol ediniz. Ürün teslimatında size ulaşan ürün adedi ile faturamızda belirtilen ürün adedinin birbirine uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık ve eksiklik  gördüğünüzde, ürün adetleri birbirlerine eşit değilse teslimatı yapan kargo firması çalışanlarını uyararak ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisine tutanak tutturunuz ve ürünün neden teslim alınmadığını tutanak üzerine kargo görevlisine yazdırınız ve firmamız ile iletişime geçiniz.

2-  Ürünlerin size ulaştığı esnada teslim alacağınız koliler üzerinde herhangi bir ezilme veya darbe olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer bu şekilde ezilme veya darbe ile karşılaşırsanız ürünü kargo görevlisinden mutlaka tutanak ile teslim alınız ve tutanağa ürünün ne şekilde teslim alındığını mutlaka yazdırınız ve firmamız ile iletişime geçiniz.

3- Satın almış olduğunuz ürünler BAHADIR ENERJİ İNŞAAT SAN VE TİC LTD ŞTİ.  (www.solarenerji.com.tr)  deposundan kargo firmasına teslim sürecinde mutlaka  fatura veya sevk irsaliyesi ile birlikte teslim edilmektedir. Ürünü teslim alırken mutlaka kargo görevlisinden faturasını ve irsaliyesini beraberinde isteyiniz. Aksi bir durum olması söz konusu değildir. Ancak tüm uğraşlara rağmen fatura veya sevk irsaliyesi kayıp ise ise [email protected] adresine mail atarak veya firmamzı ile iletişime geçerek faturanızın bir kopyasını isteyebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen hususlara dikkat edilmesini önemle rica etmekteyiz. Aksi durumda hareket eden müşterilerimiz satın almış oldukları ürüne gelebilecek tüm zararlardan direk olarak sorumlu olacaklardır.