GÜNEŞ ENERJİ SEKTÖRÜNÜN GERÇEK ADI "SOLAR ENERJİ"

 

SolarEnerji.com.tr fotovoltaik (PV)panellerin ve güneş enerjisindeki diğer ekipmanların Türkiye’de toptan satışını amacıyla 2014 yılında kurulmuş ve bu konuyla ilgili olarak araştırma geliştirme, tasarım ve üretim çalışmalarında bulunan bir teknoloji şirketidir.

 

SolarEnerji.com.tr , BAHADIR ENERJİ İNŞAAT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. firmasına aittir.

 

BAZI REFERANSLARIMIZ

 

    

 

 

SOLAR ENERJİ şirketi olarak hedefimiz Türkiye'de on-grid , off-grid ve tarımsal sulama sistemleri için gerekli olan en iyi kalite solar panel , inverter , akü ve diğer uygulama ürünlerinin direk olarak tüketicilere sağlamka hedefindeyiz.

 

Güneş enerjisinden elektrik üreten fotovoltaik panellerin  yaygınlığı, artan enerji ihtiyacı ve fosil yakıtların çevreye verdiği zararlar sebebi ile her geçen gün artmakta ve dünyada ve ülkemizde günümüz ve yakın gelecek enerji stratejileri içinde gereken yerini almaktadır. Silikon hücrelerin ve diğer fotovoltaik teknolojilerin gelişimi ile panel verimleri her geçen gün artmakta ve panel maliyetleri düşmektedir.


 

Bedava elektrik üretmek için güneş panelleri ve ilgili diğer bütün ekipmanları en iyi fiyat/kalite dengesiyle ve en iyi ödeme koşullarıyla son kullanıcın hizmetine sunan SolarEnerji.com.tr aynı zamanda kurulum ve teknik destek hizmetleriyle de müşteri memnuniyetini zirveye çıkarmaktadır.

 


Fotovoltaik panellerin tasarımları tarafımızdan gerçekleştirilmekte ve tüm kullanılan yarı mamüller Türkiye'nin ve Dünyanın konusunda uzman üreticilerinin uluslararası standartlara uygun sertifikalı ürünlerinden tedarik edilmektedir.

 

 


Amacımız, güçlü  deneyimli ve eğitimli kadrosu, kalite odaklı ve müşteri memnuniyetini ön plana alan iş anlayışı çerçevesinde  çevreye ve topluma saygılı, yenilikçi bir firma olarak bu İlkeler ışığında  yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyat ve en iyi hizmet ile sunmaktır. 

 

Sayısız referanslarımızla ile sizlerle birlikteyiz.

 

BAHADIR ENERJİ İNŞAAT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.